телефон: факс:
+38(050)3739007, +38(050)4332540, +38(098)9125105
Івано-Франківська обл., м. Калуш

Про нас

        Товариство з обмеженою відповідальністю "3 Бетони" (ТзОВ "3 Бетони") засноване в м. Калуші Івано-Франківської області в 2002 році трьома провідними в галузі будівельної індустрії угорськими фірмами "ASA" Kft., "FERROBETON" Rt. та "KESZ" Kft.
        Виробничу діяльність ТзОВ "3 Бетони" розпочало в лютому 2004 року.  
        Головним напрямком роботи ТзОВ "3 Бетони" є комплексне виконання замовлень - проектування, виробництво, доставка та монтаж залізобетонних каркасів будівель та споруд.
        Cучасне обладнання та передові технології, впроваджені на підприємстві, дозволяють виробляти унікальні великопролітні залізобетонні вироби високої якості та надійності, які широко використовуються в будівництві великих логістичних центрів та складів, торгових та торгово-розважальних центрів, заводів та фабрик, спортивних та оздоровчих об'єктів, транспортних та пішохідних мостів і т.п. Використання каркасів з великопролітних конструкцій надає значні переваги: створюються великі просторі приміщення, швидкі темпи та висока якість будівництва завдяки унікальним вузлам примикання елементів.
        Основною продукцією заводу є збірні залізобетонні каркаси будівель згідно індивідуальних проектів замовника. ТзОВ "3 Бетони" виготовляє всю номенклатуру виробів, вказаних в технічному каталозі, а також окремі ексклюзивні вироби згідно індивідуальних розробок замовника. Частина виробів, які виготовляються на нашому заводі, є унікальними і не мають аналогів в Україні, та користуються широким попитом.
        Ряд збірних залізобетонних балок було розроблено ТзОВ "3 Бетони" та запатентовано як промислові взірці. Параметри цих виробів охороняються законом України "Про інтелектуальну власність".
        Підприємство монтує збірні залізобетонні каркаси з виробів власного виробництва, в тому числі в зонах сейсмічної активності.
        Продукція заводу сертифікована. Для випробовування мостових балок та інших залізобетонних виробів на заводі збудовано випробувальний стенд довжиною 38 м.
        За 12 років виробничої діяльності ТзОВ "3 Бетони" прийняло участь у будівництві понад 200 об'єктів. Загальна площа забудови залізобетонних каркасів, змонтованих із наших виробів, становить понад 1 млн. 200 тис. м2, виготовлено близько 130 тис. м2 пустотних плит, а також мостові балки для 12 мостів.
        ТзОВ "3 Бетони" постійно розвивається, освоює виробництво нових видів продукції, впроваджує нові технології і нові конструктивні рішення.
        Ми пропонуємо своїм клієнтам високоякісну продукцію та послуги і запрошуємо до взаємовигідної співпраці.

3 БЕТОНИ - 2024 | All rights reserved
3 Бетони 9 з 10 на основі 15 оцінок. 5 клієнтських відгуків